Rıdvan Gülşen, Experian Türkiye Operasyon Grubu Ülke Lideri Oldu

Experian Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir görev alan Rıdvan Gülşen, Experian Türkiye Operasyon Grubu Lideri olarak atandı. Rıdvan Gülşen, uzun yıllardır sektördeki deneyimi ve tecrübesiyle Experian’ın stratejik ve operasyonel proje ve faaliyetlerini yönetecek.

İstanbul, Türkiye, 10 Aralık 2018 - Kariyerine Infonet’te başlayan Rıdvan Gülşen, 2008 yılından bu yana Experian Türkiye’de çeşitli yönetici pozisyonlarında görev aldı. 2016’dan bu yana Proje Müdürü olan Rıdvan Gülşen, Aralık 2018 itibariyle Experian Türkiye Operasyon Grubu Ülke Lideri oldu. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gülşen, yüksek lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü’nde tamamladı.

Experian Türkiye Genel Müdürü Serter Baltacı, Experian Türkiye’nin konusunda uzman ekibiyle sektördeki konumunu güçlendirdiğini belirtti ve ‘Experian’da 10 yılı aşkın süredir çeşitli yönetici pozisyonlarında görev alan Rıdvan Gülşen, sektördeki geniş bilgisi ve tecrübesiyle Experian Türkiye Operasyon Grubu Ülke Lideri olarak görevine devam edecek. Rıdvan Gülşen, özellikle teknik danışmanlık, stratejik risk yönetimi, optimizasyon ve tahsilat gibi önemli konularda projelerimizi ve faaliyetlerimizi yönetecek. Experian Türkiye olarak iş ortaklarımıza sunduğumuz üst düzey hizmetlerimizi sürdürecek ve insan kaynağına olan yatırımımıza devam edeceğiz.’ dedi.

Experian
Dünyanın lider bilgi hizmetleri şirketi Experian, yeni bir ev ya da araba almak, çocukları üniversiteye göndermek ya da yeni müşterilerle işleri büyütmek gibi hayatın en büyük anlarında, tüketicilerin ve müşterilerinin kendi verilerini güvenle yönetmelerini sağlar. Bireylerin kendi mali durumlarını kontrol altına almalarını ve finansal hizmetlere erişimlerini sağlayan Experian, iş dünyasının daha etkin kararlar almasına ve büyümesine, kredi veren kuruluşların sorumlu kredilendirme yapmasına, kuruluşların kimlik hırsızlığını ve dolandırıcılık suçunu engellemesine destek olur.
39 ülkede 16.500 çalışanı bulunan Experian, müşterilerinin her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeleri için her gün yeni teknolojilere, konusunda uzman kişilere ve inovasyona yatırım yapıyor. İngiltere Borsası’na kote olan Experian plc, (EXPN) ve FTSE 100 endeksinde yer alıyor. Experian hakkında daha fazla bilgi için www.experianplc.com ‘u ziyaret edebilir ya da Experian ile ilgili son gelişmeler ve haberler konusunda uluslararası haber merkezimizi takip edebilirsiniz.

Experian Türkiye
2000 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren Experian, bankacılık, finans, telekomünikasyon, sigorta, enerji, kamu ve perakende sektörlerindeki müşterilerine hizmet sunar. Daha fazla bilgi için http://www.experian.com.tr

 

Top